Kezelő

A Libegőpark Kft. pályázatot ír ki az alábbi pozíció betöltésére:

- Libegő/felvonó kezelő

Főbb feladatok, munkák:

• A felvonó napi szintű működtetése, kezelése.
• Épületek, eszközök, berendezések felügyelete, rendszeres ellenőrzése az üzemeltetési terv által szabályozott módon.
• Aktív részvétel a tervszerű megelőző karbantartások elvégzésében.
• Közreműködés a külső alvállalkozók által végzett karbantartások ellenőrzésében.
• Berendezések hibáinak feltárása, azonnali közbeavatkozások szükség szerint, hiba elemzése.
• Mérőleolvasások, különböző technikai adatok rögzítése, nyilvántartása.
• Felmerülő kisebb javítási, karbantartási munkák önálló elvégzése.

 Az álláshoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú gépész vagy villamos szakterületen szerzett bizonyítvány
• Kezelői bizonyítvány megléte vagy megszerzése
• Jó egészségi állapot
• Kiváló kommunikációs készség
• Fizikai és szellemi terhelhetőség
• Képesség önálló munkavégzésre
• Precizitás, megbízhatóság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Miskolci lakhely
• B kategóriás jogosítvány
• Libegő/sífelvonó üzemeltetésében szerzett tapasztalat
• Villanyszerelő végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk:

• Főállású vagy részmunkaidős munkaviszony
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

• Miskolc-Lillafüred

Jelentkezési határidő az állásra:

• 2019.05.20.

Az állás kezdésének várható időpontja:

• Akár azonnal

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével az címre.

eseménynaptár

Cím: 3517 Miskolc, Erzsébet Sétány 77.
e-mail: info (@) libegopark.hu